Nabory do grupy studenckiej!

Czekamy na ciebie 8 i 10 października 2019,
kliknij „więcej”, dowiedz się wszystkich informacji! 🙂

Jak wyglądają nabory do Warszawianki?

Sprawdzana będzie muzykalność, rytmika, koordynacja ruchu. Pierwszą część prowadzi instruktor, uczestnicy mają za zadanie wykonania prostych elementów ruchowych pokazywanych przez prowadzącego oraz wykazać się umiejętnościami tanecznymi i podstawową znajomością tańców polskich. Kolejny etap to krótka rozmowa z prowadzącymi grupy i prezentacja piosenki, niekoniecznie o charakterze ludowym. Zabierz ze sobą wygodne obuwie i strój do ćwiczeń.

Kogo szukamy i jakich kandydatów chcemy przyjąć?

Szukamy osób otwartych na folklor i różne techniki tańca, osoby pracowite, poszukujące inspiracji, miejsca gdzie mogą się uczyć i rozwijać, poznać fajnych ludzi i dobrze się bawić!
Mile widziane nawet podstawowe umiejętności taneczne.
Przyjmujemy kandydatów, studentów pow. od 19 r. ż. wszystkich wyższych uczelni warszawskich. Jeśli chcesz dołączyć do Zespołu nie jest konieczne by posiadać status studenta.
Przyjęte osoby mogą w ramach zajęć Zespołu zaliczyć zajęcia WF.

Próby, kiedy i gdzie?

Próby odbywać się będą dwa razy w tygodniu w VII LO im Juliusza Słowackiego w Warszawie, ul. Wawelska 46 i  w Szkole Podstawowej nr 23 im Edwarda Szymańskiego, przy ul. Reja 1:

18.00-19.30 zajęcia wokalne
19.30-22.00 zajęcia taneczne