Kolory Warszawy

Dzięki współpracy z Fundacją Nauk Humanistycznych Uniwersytetu Warszawskiego VARIA zrealizowaliśmy wystawę on-line zdjęć Karoliny Gmurczyk, która od lat uwiecznia nasze artystyczne dokonania. 

 

 

 

 

 

 

Karolina Gmurczyk.

Pełna energii – miłości do tańca i fotografii. To dwie pasje które wypełniają całe jej życie. Skończyła fotografię prasową i dokumentalistykę na Uniwersytecie Warszawskim, a obecnie prowadzi własną firmę fotograficzną. Przez kilkanaście lat na scenie, obecnie za kulisami z aparatem. Na co dzień towarzyszy  w najważniejszych chwilach, najbardziej wzruszających wydarzeniach. Jest cichym i dyskretnym obserwatorem. Liczą się dla niej przede wszystkim emocje, wspomnienia, które można zatrzymać – zmieniając je w piękne ujęcia. Najbardziej ceni sobie pracę z tancerzami oraz osobami ze świata kultury. Nieustannie chce się rozwijać uczestnicząc w warsztatach i wydarzeniach.

 

 

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego, w ramach programu „Taniec”, realizowanego przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca”.