Nabory do Zespołu – edycja zimowa

Zapraszamy do Zespołu Warszawianka, organizujemy zimowe eliminacje do grup dziecięcych, młodzieżowej i studenckiej! Na pierwszy ogień zapraszamy STUDENTÓW!

NABORY ZPiT UW „Warszawianka” do wszystkich grup tanecznych odbędą się w następujących terminach:

GRUPY DZIECIĘCE (od 6 r. ż.)

Serdecznie zapraszamy na nabory do grup DZIECIĘCYCH ZPiT UW “Warszawianka”

Nabory odbędą się na sali gimnastycznej w VII LO im. Juliusza Słowackiego, przy ul. Wawelskiej 46.
6 lutego 2018r. o godz. 18.00
8 lutego 2018r. o godz. 17.00

GRUPA MŁODZIEŻOWA (od 14 r. ż.)
5 lutego 2018r. o godz. 18.00
8 lutego 2018r. o godz. 17.00

GRUPA STUDENCKA (od 19 r.ż.)
23 stycznia 2018r. o godz. 19.00
25 stycznia 2018r. o godz. 18.00
W przypadku ubiegania się o przyjęcie do grupy studenckiej, nie musisz posiadać statusu studenta

Wszystkie zajęcia odbywają się w VII LO im Juliusza Słowackiego w Warszawie, ul. Wawelska 46.

Sprawdzana będzie muzykalność, rytmika, koordynacja ruchu. Pierwszą część prowadzi instruktor, uczestnicy mają za zadanie wykonania prostych elementów ruchowych pokazywanych przez prowadzącego oraz wykazać się umiejętnościami tanecznymi i podstawową znajomością tańców polskich. Kolejny etap to krótka rozmowa z prowadzącymi grupy i prezentacja piosenki, niekoniecznie o charakterze ludowym.

Próby odbywają się:

na sali gimnastycznej VII LO im. Juliusza Słowackiego, przy ul. Wawelskiej 46.

Data publikacji: 22 stycznia 2018